Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

BIF
projekt

BIF

V rámci projektu je vytvorená aplikácia CosX, ktorá umožňuje operátorom vytváranie a editovanie spoločností z rôznych krajín. A následne poskytuje možnosť si kúpiť report o spoločnosti vo formáte XML alebo PDF.

Klient
CRIF-Slovak Credit Bureau, s.r.o.
Typ projektu
Complex project (web application and API)
Technológie
ANGULAR, C_SHARP, ELASTICSEARCH, GIT, NET, NETCORE
Rok
2019-2022

Zadanie

BIF vznikol za účelom modernizácie už existujúceho riešenia, ktoré chceli nahradiť aby existoval jednoduchší spôsob rozširovania projektu. Základom projektu je umožniť vytváranie nových modulov pre spoločností jednotlivých krajín a taktiež poskytnúť customizáciu potrebných častí, ktoré si vyžaduje daná krajina. Informácie o spoločnostiach sa nachádzajú v spoločnej databáze, takže klienti z rôznych krajín majú možnosť si kúpiť report o spoločnostiach, ktoré sú z inej krajiny.

Popis realizácie

V rámci CODERAMA máme na starosti analýzu, vývoj, nasadenie a implementáciu zmien v nových ale aj už existujúcich moduloch. Prevažna časť našej práce sa nachádza na strane back endu. Podieľame sa hlavne na vytváraní XML a PDF reportov, migrácii dát o spoločnostiach, úpravu databázových scriptov a implementovanie externých API. Pri vytváraní nových moduloch sa snažíme použiť najnovšie technológie tak aby sa celý projekt stále vylepšoval a modernizoval.

Čo na to jeden z vývojárov

Na BIF projekte je veľká možnosť sa naučiť niečo nové, kde som stretol veľa šikovných programátorov, ktorí radi pomôžu. Majú skúsenosti v rozličných IT odvetví, ale aj tak majú chuť sa naučiť niečo nové a následne to aplikovať do projektu.

Patrik Kruželák

Developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Interný portál FinIS

Notino (Czechia)