Projekt Margo pre klienta CRIF-Slovak Credit Bureau. | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

stredne veľký informačný systém Margo
projekt

Margo

Margo je stredne veľký informačný systém s webovým rozhraním disponujúci obrovskou databázou údajov o spoločnostiach nasadený vo viacerých krajinách v Európe.

Klient
CRIF (Taliansko)
Typ projektu
Komplexný projekt pro verejný sektor
Technológie
ELASTICSEARCH, MSSQL, NETCORE, REACT, WEB_API
Rok
od 2019

Zadanie

Margo je stredne veľký informačný systém s webovým rozhraním disponujúci obrovskou databázou údajov o spoločnostiach nasadený vo viacerých krajinách v Európe aj Ázii. Je určený pre veľkých zákazníkov, ktoré si chcú spravovať portfólia spoločností na ďalšiu spoluprácu pomocou veľkého množstva filtrov a operácii nad nimi. Coderama začínala s Margom od nuly a mala v prvej fáze projekt vo svojich rukách. Postupne sa pridávalo viac kolegov z Talianska a momentálne má core team okolo 30 ľudí. Je to z dôvodu, že po úspechu na Talianskom trhu sa projekt rozširuje aj do ďalších krajín. Niektoré verzie sú na Crif serveroch a nové sú už na OpenShift ci AWS. Neustále prebieha vývoj nových modulov a rozširovanie funkcionalít.

Výsledok

Margo je už spustené v Taliansku, Nemecku, Slovensku, Česku, Indonézii, Filipínach a Švajčiarsku. Určite budú pribúdať aj ďalšie krajiny a nové moduly s novými službami. Je to úspešný projekt, ktorý tak skoro neskončí.

Čo na to jeden z vývojárov

Margo je najlepší projekt, na ktorom som v doterajšej kariére pracoval a to z viacerých dôvodov. Vďaka použitým moderným technológiám, ako aj vôli vedenia tieto naďalej modernizovať a vylepšovať, technologická stagnácia nehrozí. Podpora pre realizáciu sa v oblasti podľa vlastného výberu umožňuje napr. mne zarytému backend developerovi pozvoľna sa učiť frontend technológie ako React, čo veľmi oceňujem. Aj keď je tím dosť veľký, v rámci možností je veľmi efektívne a dobre riadený skvelým manažérom, ktorý hrdinsky nesie nápor dôsledkov talianskeho plánovania 😊. Rovnako celý tím pozostáva zo super kolektívu. Margo je projekt kde ma práca skutočne baví a najbližšie roky aj baviť bude.

Viliam Póčik

.NET developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Navigácia

Notino (Česká republika)