Spoznaj nás, Sme IT pozitív | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Coderama office Žilina

MY SME
DIGITAL HEROES

Sme dlhodobým partnerom veľkých a rýchlo rastúcich spoločností, ktorých biznis model stojí na efektívnych a vyladených softwarových riešeniach. Špecializujeme sa na vývoj komplexných riešení v rôznych oblastiach a technológiách.

Náš tím tvorí široké spektrum IT špecialistov, ktorí vďaka svojim znalostiam a profesionálnemu prístupu dokážu spracovať myšlienky, nápady a potreby klientov do funkčných výsledkov.

Na kvalite odovzdanej práce stojí naša filozofia úspechu.

Šikovnosť, odbornosť a kontinuálne technologické napredovanie z nás robí rýchlo sa rozvíjajúcu a progresívnu spoločnosť, ktorá dokáže kvalitatívne a kvantitatívne pokryť potreby naších zákaznikov.

Co-owner Matej Štafurik

Matej Štafurik

Co-owner

Co-owner Daniel Beke

Daniel Beke

Co-owner

CEO Matej Facuna

Matej Facuna

CEO

COO Jan Tinák

Jan Tinák

COO

CTO Karol Sládeček

Karol Sládeček

CTO

HR manager Zuzana Repaňová

Zuzana Repaňová

HR manager

Sales manager Jens Kušnír

Jens Kušnír

Sales manager

Coderama logo
služby

Namiesto „odborníkov na všetko“ máme NA VŠETKO odborníkov.

Nesľubujeme, konáme. Vzdelávame sa a rastieme. Prispôsobujeme sa požiadavkám trhu a predstavy klientov pretavujeme do funkčných riešení. Sme hrdí na to, že ľudia v našom tíme patria medzi najkvalitnejšiu IT elitu na Slovensku.

IT špecialisti C++
65

C# Developers

IT developers JAVA
70

Java Developers

REACT developers
10

React Developers

Angular developers
6

Angular Developers

Vue programátor
3

VueJS Developers

STATS vývojár
9

Analysts

Tester
10

Testers

Smile
100%

Nasadenie

Náš príbeh

2022

Nová kapitola

Rýchly rozvoj spoločnosti, rozšírenie tímu a množstvo príležitostí prác na nových projektoch nás doviedli do bodu, kedy sme sa rozhodli pristúpiť k väčšej zmene aj „z von“. Meníme názov spoločnosti a brand. SIGP sa mení na spoločnosť CODERAMA.

Náš prístup ku klientom a kvalita odovzdaných projektov sa nemení. Vyrástli sme a ďalej sa rozširujeme. Hľadáme nové výzvy a príležitosti, hľadáme nových kolegov, s ktorými budeme aj naďalej zlepšovať naše postavenie na trhu.

CODERAMA – sme vaši DIGITAL HEROES.

Coderama logo v Tatrách

2018 - 2021

Rodinná firma sa mení na veľkú spoločnosť, ktorá v tom čase zamestnáva 60 developerov.

Dosahujeme nový, významný míľnik, keď obrat spoločnosti dosahuje presahuje 4 mil. eur. Rastieme naprieč Slovenskom a zakladáme nové pobočky v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine. Ku koncu roka 2018 sa náš tím rozrastá o ďalších 25 nových členov. Silný rok 2020 k nám aj napriek pandémii prináša nových klientov ako ČSOB, TELEKOM, TSS, uniCORE či Aviloo.

Počet developerov nestúpa, rastie však náš medziročný obrat a to takmer o 20 %. V roku 2021 sa opäť rozrastá aj náš manažérsky tím a začíname vyvíjať svoj vlastný produkt.

Zamestnanci Coderama na turistike v horách

2015 - 2017

Vďaka spolupráci s Veľkou Britániou sa stávame medzinárodnou spoločnosťou.

Daniel Beke prináša do firmy nových veľkých klientov ako Škoda AUTO, Notino či Megaubytovanie a stáva sa CEO a CO-OWNER spoločnosti.

S príchodom firmy Asseco sa v roku 2017 stávame miliónovou spoločnosťou.

Dosahujeme vynikajúce výsledky vo vývoji inovatívnych a efektívnych softvérových riešení.

Coderama prezentovaná záujemcom

2006 - 2014

V roku 2006 začíname ako rodinná firma SIGP pod vedením Mateja Štafurika.

O rok neskôr získavame prvého veľkého klienta – Hewlett & Packard, s ktorým spolupracujeme dodnes. V roku 2010 sme stále malým tímom ( 10 programátorov), ktorý však vďaka lean managementu dokáže obhospodáriť široké portfólio projektov. S príchodom Daniela Beke (vtedy ešte programátor v tíme, dnes už Co-owner spoločnosti) sa tím rozrastá a naberá novú dynamiku. Rastie náš obrat a aj kolektív.

Koncom roka 2014 je nás už 30.

Prázdna kancelária