Projekt Integra pre komplexný softvér určený na konfiguráciu. | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Integra spolupráca
projekt

Integra

Integra je komplexný softvér určený na konfiguráciu, sledovanie aktuálneho stavu a archiváciu systému riadenia vstupov/výstupov do budov.

Klient
SystemHouse Solutions (Švédsko)
Typ projektu
Komplexný projekt pre správcov systému kontroly prístupu (server s databázou a online komunikáciou so zariadeniami na kontrolu inteligentných budov, desktopová klientska aplikácia, webové klientske rozhranie)
Technológie
ANGULARJS, ANGULAR, C_SHARP, ENTITY_FRAMEWORK, GIT, JAVASCRIPT, MSSQL, NET, TFS, WCF, WEB_API, WPF
Rok
od 2018

Zadanie

Integra je komplexný softvér určený na konfiguráciu, sledovanie aktuálneho stavu a archiváciu systému riadenia vstupov/výstupov do budov prevažne inštitucionálneho typu (nemocnice, letiská, ústavy). Integra, pozostávajúca zo serverovej časti a niekoľkých klientských častí, slúži na konfiguráciu, sledovanie aktuálneho stavu a archiváciu systému riadenia vstupov/výstupov do budov prevažne inštitucionálneho typu (nemocnice, letiská, ústavy). Administrátor smart budovy dokáže nastaviť práva vstupu držiteľom čipových kariet, konfigurovať jednotlivé aktuátory v rámci budovy, vytvárať systém alarmov od rozličných zdrojov, sledovať kamery, využívať rozšírenia tretích strán a to všetko buď klientskou desktopovou aplikáciou alebo pomocou webových klientov.

Popis realizácie

Coderama sa podieľa na tvorbe a údržbe súčastí systému serverovej a klientskej časti, ako aj vývoj webových modulov slúžiacich ako klientské rozhrania.

Výsledok

Integra sa používa ako systém riadenia vstupov/výstupov v mnohých inštitucionálnych budovách hlavne v škandinávskych krajinách, pričom sa jedná aj o veľké aplikácie s vysokými bezpečnostnými štandardmi, ako sú letiská, väznice, univerzity či nemocnice.

Čo na to jeden z vývojárov

Integra je veľmi komplexný projekt s množstvom funkcionality, čomu odpovedá aj doba vývoja. Avšak vždy kráča z dobou a staršie veci sa postupne nahrádzajú novými prístupmi, pričom neustále vzniká aj nová funkcionalita požadovaná zákazníkmi. Tím sa počas rokov existencie značne obmenil, pričom je vždy ochotný robiť veci lepšie v rámci aktuálneho stavu technológií.

Ľuboš Fúsik

C++ developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Margo

CRIF (Taliansko)