Projekt Integrované obslužné miesto IOMO | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Integrované obslužné miesto občana (IOMO)
projekt

Integrované obslužné miesto občana (IOMO)

Integrované obslužné miesto slúži na asistovanú elektronickú úradnú komunikáciu fyzických osôb a právnických osôb s orgánmi verejnej moci.

Klient
DXC Technology (Slovensko)
Typ projektu
Komplexný projekt pre verejný sektor (portál internej správy, desktopová aplikácia, integrácia služieb e-gov, webové služby, integrácie SOAP a REST)
Technológie
AUTOMAPPER, CSS, C_SHARP, DATA, ENTITY_FRAMEWORK, GIT, HTML5, MSSQL, NET, NET_MVC, ORACLE, PL_SQL, WCF
Rok
2015-2022

Zadanie

Integrované obslužné miesto slúži na asistovanú elektronickú úradnú komunikáciu fyzických osôb a právnických osôb s orgánmi verejnej moci pri výkone verejnej moci elektronicky. Prostredníctvom integrovaného obslužného miesta je možné vykonávať zaručenú konverziu (§ 35 ods. 2) a elektronicky komunikovať s orgánom verejnej moci na účely výkonu verejnej moci elektronicky, ako aj vykonávať ďalšie činnosti podľa ustanovení zákona.

Popis realizácie

Coderama sa podieľala na komplexnej dodávke (analýza, vývoj, nasadenie, údržba a implementácia požadovaných zmien) a nasadení viacerých modulov pre projekt integrovaných obslužných miest občana (IOMO), ako aj ich prepojeniu na existujúce systémy verejnej správy a moduly dodávané ďalšími subdodávateľmi. Ide najmä o aplikáciu pre pracoviská IOMO, interný webový portál pre správu poskytovateľov, evidenciu osvedčení, notifikácie pre občanov, monitoring dostupnosti služieb, integrácie na poskytované elektronické služby.

Výsledok

Stačí navštíviť pracovisko IOMO a na jednom mieste vybavíte: - Výpis z registra trestov - Odpis z registra trestov - Výpis z Listu vlastníctva - Výpis z Obchodného registra - Možnosť vykonať Zaručenú konverziu

1606

pracovísk, kde sa IOMO využíva

43 mes.

dĺžka realizácie projektu

Čo na to jeden z vývojárov

V IOMO teame sa stretla skvelá partia ľudí s ktorými sa výborne pracovalo a vytvárali jedinečnú atmosféru. S interným mottom “vytvárať hodnoty s úsmevom na tvári” neexistoval problém ktorý by sa nedal vyriešiť :)

Tomáš Solík

Senior .NET developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

eHealth

Asseco Central Europe (Slovensko)