Projekt Entry/Exit System pre DXC Technology | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Entry/Exit System
projekt

Entry/Exit System

Entry / Exit System (EES) je automatizovaný IT systém pre evidenciu cestujúcich z krajín mimo EÚ, vždy keď prekročia hranicu EÚ. Coderama spolupracuje na jeho integrácii do slovenských systémov.

Klient
DXC Technology (Slovensko)
Typ projektu
Architectural design, Implementation, Testing
Technológie
ANDROID, ANGULAR, IBMDB2, IBMWEBSPHERE, JAVA, PWA, SPRING, WCF
Rok
2019-2023

Zadanie

Entry / Exit System je pripravovaný systém Európskej únie. Členské štáty EU majú povinnosť sa naň integrovať. Integrácia bude realizovaná pomocou SOAP rozhrania. Aplikácia členského štátu musí prejsť komplexnými funkčnými aj výkonnostnými testami pred umožnením jej integrácie na produkčnú verziu EES.

Popis realizácie

Entry / Exit System bude Slovensku využívaný rôznymi zložkami štátnej správy. Projekt je koncipovaný ako sada serverových služieb, pričom niektoré budú slúžiť ako backend pre vyvíjané webové aplikácie a niektoré pre integráciu treťostranných aplikácií. Zabezpečenie aplikácií je implementované pomocou OAuth2 systému s ľubovoľným zdrojom používateľov (napr. ActiveDirectory).

Výsledok

Policajné zložky budú mať aplikácie využívajúce Entry / Exit System. Vyvíjané používateľské aplikácie budú mať možnosť zapisovať a modifikovať údaje, napríklad počas hraničnej kontroly alebo pri správe a vyhodnocovaní zozbieraných údajov. Aplikácie tretích strán budú využívať hlavne rozhranie pre čítanie údajov, potrebné napr. pre kontrolu osôb pobývajúcich na území EÚ.

2022

predpoklad spustenia

26

chránených štátov

4.3 mil.

km² pokrytého územia

419 mil.

chránených ľudí

Čo na to zadávateľ

Coderama nám poskytla celý vývojový team pre projekt entry-exit, ktorý bol zložený z vyslovených profesionálov rôznej seniority a zamerania. Tento team sa chopil riešenia projektových výziev a po celý čas proaktívne navrhoval a implementoval riešenia, ktoré nás všetkých posúvali spoločne dopredu. Týmto by som chcel poďakovať Coderame, že si dáva veľmi záležať na výbere ich ľudí a venuje nemalé úsilie do náborového procesu, vďaka čomu sa dá vždy spoľahnúť na najvyššiu kvalitu a odbornosť ich ľudí.

Lukáš Galan

Project Manager

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Webové aplikácie pre Notino

Notino (Česká republika)