Projekt webová aplikácia BRIQ pre CRIF-Slovak Credit Bureau. | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

BRIQ webová aplikácia
projekt

BRIQ

BRIQ je webová aplikácia, vďaka ktorej spoločnosti východnej Ázie získavajú najkvalitnejšie obchodné informácie týkajúce sa ziskovosti, dôveryhodnosti a spoľahlivosti svojich partnerov alebo konkurencie.

Klient
CRIF-Slovak Credit Bureau, s.r.o. (Slovensko)
Typ projektu
Complex project for public sector
Technológie
C_SHARP, ENTITY_FRAMEWORK, MSSQL, NETCORE, REACT
Rok
2021 - 2022

Zadanie

BRIQ slúži ako platforma pre nákup reportov obsahujúcich dôležité finančné dáta o spoločnostiach východnej ázie. Reporty sa odlišujú v miere podrobnosti, spôsobe doručenia a cene. BRIQ taktiež ponúka administratívu zakúpených reportov a užívateľského konta.

Popis realizácie

Coderama sa podieľala na komplexnej dodávke (analýza, vývoj, nasadenie, údržba a implementácia požadovaných zmien) a nasadení viacerých modulov pre projekt BRIQ, ako aj ich prepojeniu na už existujúce systémy a moduly dodávané spoločnosťou CRIF. Ide najmä o samotnú webovú aplikáciu, administratívny portál a content management system.

Výsledok

Prostredníctvom webovej aplikácie BRIQ je možné vykonať nasledovné aktivity: - Zakúpenie reportu spoločnosti - Výpis zakúpených reportov - Zobrazenie informácií o konkrétnej objednávke - Registrácia / administratíva užívateľského konta Prostredníctvom administratívneho portálu je pre poverených zamestnancov spoločnosti CRIF možné vykonávať aktivity: - Registrácia a administratíva používateľov - Administratíva poverení a privilégii používateľov aplikácie BRIQ - Monitoring správania systému - Aktivity súvisiace s bezpečnosťou

Čo na to jeden z vývojárov

V BRIQ-u sa postupom času vyformoval dobrý team ľudí schopný riešiť problémy kolektívne a v dobrej atmosfére.

Matej Jenis

Developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Poloautomatická navigácia a Automatizácia balenia

Notino (Česká republika)