Projekt BIF pre CRIF-Slovak Credit Bureau. | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

BIF - outsourcing IT špecialistov
projekt

BIF

V rámci projektu je vytvorená aplikácia CosX, ktorá umožňuje operátorom vytváranie a editovanie spoločností z rôznych krajín.

Klient
CRIF-Slovak Credit Bureau, s.r.o. (Slovensko)
Typ projektu
Complex project (web application and API)
Technológie
ANGULAR, C_SHARP, ELASTICSEARCH, GIT, NET, NETCORE
Rok
od 2019

Zadanie

BIF vznikol za účelom modernizácie už existujúceho riešenia, ktoré chceli nahradiť aby existoval jednoduchší spôsob rozširovania projektu. Základom projektu je umožniť vytváranie nových modulov pre spoločností jednotlivých krajín a taktiež poskytnúť customizáciu potrebných častí, ktoré si vyžaduje daná krajina. Informácie o spoločnostiach sa nachádzajú v spoločnej databáze, takže klienti z rôznych krajín majú možnosť si kúpiť report o spoločnostiach, ktoré sú z inej krajiny.

Popis realizácie

V rámci CODERAMA máme na starosti analýzu, vývoj, nasadenie a implementáciu zmien v nových ale aj už existujúcich moduloch. Prevažna časť našej práce sa nachádza na strane back endu. Podieľame sa hlavne na vytváraní XML a PDF reportov, migrácii dát o spoločnostiach, úpravu databázových scriptov a implementovanie externých API. Pri vytváraní nových moduloch sa snažíme použiť najnovšie technológie tak aby sa celý projekt stále vylepšoval a modernizoval.

Čo na to jeden z vývojárov

Na BIF projekte je veľká možnosť sa naučiť niečo nové, kde som stretol veľa šikovných programátorov, ktorí radi pomôžu. Majú skúsenosti v rozličných IT odvetví, ale aj tak majú chuť sa naučiť niečo nové a následne to aplikovať do projektu.

Patrik Kruželák

Developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

OverSi

DXC Technology (Slovensko)