Zo života developerov, Sme IT pozitív | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Coderama brainstorming v Žiline

Zo života CODERAMY

Poď sa s nami pozrieť do zákulisia CODERAMA. Presvedč sa, že je s nami sranda, že vieme zamakať, že sa tešíme z úspechu každého kolegu a vieme si to poriadne užiť. Garantujeme ti, že keď sa k nám raz dostaneš, už nebudeš chcieť odísť!

Rýchle správy

Pozri si najhorúcejšie a najzaujímavejšie novinky zo života DIGITAL HEROES a prežívaj ich spolu s nami!

Každoročný rodinný deň v Žiline bol jednoducho opäť úžasný

Vo štvrtok 13.06.2024 sme sa stretli v areáli Mestskej plavárne v Žiline a užili si fantastický deň plný zábavy. Zúčastnilo sa nás 150 ľudí, z toho takmer 70 detí! Varil sa vynikajúci guláš a grilovali sa fajné mäsové aj vegánske špecialitky. Pre deti bol pripravený skvelý program: skákací hrad, kreatívne dieľničky, maľovanie na tvár a zapletanie vrkočov pre malé aj veľké princezné a samozrejme nechýbal ani maskot Maršal z Labkovej Patroly.

Kolegovia Tomáš a Daniel sa zúčastnili triatlonu Challenge Championship Šamorín

Tento triatlon je vyvrcholením celosvetovej série triatlonov. Súťažili v open kategórii a z dostupných kategórií si vybrali najdlhšiu vzdialenosť, teda pol-ironmanskú vzdialenosť (1,9 km plávanie / 90 km bicykel / 21,1 km beh). Pretek sa konal v X-Bionic areáli, čo je slovenský športový skvost.

Coderama rodinný beh 2024 v Turčianskych Tepliciach sa naozaj vydaril

Počasie ako na objednávku, skvelý areál Školského ihriska ZŠ Školská a veľa účastníkov. Súťažili dievčatá a chlapci v rôznych vekových kategóriách, a dokonca aj

celé rodiny spolu v rodinnej štafete. Okrem bežeckých súťaží nechýbala tombola, občerstvenie, aktivity pre deti, airsoft, ukážka zbraní a techniky OSSR, prekážková dráha a ukážka prvej pomoci.

Ako nám bolo na tohtoročnom CODECON v Bratislave?

Toto podujatie bolo fantastickou príležitosťou pre všetkých nadšencov kódu, inovátorov a technologických lídrov. Spojili sme sa, zdieľali vedomosti a inšpirovali sa navzájom.

Tretí ročník bol opäť o niečo lepší a sme radi, že sme každoročnou súčasťou tohto podujatia. Atmosféra bola úžasná, rozdali sme všetko čo sme so sebou mali, a aj čo sme nemali. Networking vyšiel na jednotku, či už s novými kandidátmi pre prácu u nás, alebo s novými potencionálnymi obchodnými partnermi.

Dúbravský beh na Kobylu a skvelý výkon nášho Mateja.

Naši špecialisti sú nielen výborní vo svojom odbore, ale sú to aj vášniví bežci. Matej odbehol 10 km a pomohol tak dobrej veci. Dúbravský beh na Kobylu zo štartovného venovalo 5€ občianskemu združeniu Psi na život, ktoré sa venuje výchove a výcviku vodiacich psov pre nevidiacich.

CODERAMA tím & Forbes Business Fest

Forbes Business Fest bol pre nás aj taký mini teambuilding. Príjemný networking, skvelé prednášky, nádherné počasie, pláž, drinky, smiech a hlavne veľká zábava v našom stánku.

Coderama podporuje mladé talenty

Sme veľmi radi, že spolupráca s Katedrou leteckej dopravy Žilinskej univerzity pokračuje. Opäť sme s nimi podporili skvelú súťaž CanSat, ktorá sa premiérovo na Slovensku konala 9. mája 2024 na letisku v Malých Bieliciach v Partizánskom, kde sto slovenských stredoškolákov skonštruovalo svoje prvé satelity.

Ako sa IT analytik vydal na nezabudnuteľnú výpravu po sopkách v Ekvádore

Tomáš je nielen odborníkom vo svojej profesii, ale aj vášnivým cestovateľom. Vydal sa na dobrodružnú cestu do srdca Ekvádoru, kde vyšiel na tri impozantné sopky – Cayambe, Antisana a Chimborazo. V tomto rozhovore Tomáš rozpráva o svojich zážitkoch, výzvach a nezabudnuteľných momentoch – od komplikovaných letov až po adrenalínové lyžovačky na sopkách.

Link na článok: https://coderama.com/clanok/ako-sa-it-analytik-z-coderama-dostal-do-ekvadoru

DMEA Business Meetings Berlín 2024

Na medzinárodnom podujatí "DMEA Business Meetings", ktoré sa uskutočnilo v Berlíne a online v apríli 2024, sme mali možnosť prezentovať našu firmu. Podujatie zdôrazňovalo IT riešenia v oblastiach zdravotnej starostlivosti ako sú lekárske praxe, laboratóriá, rádiológie, a ďalšie. Naša firma sa aktívne zapojila do diskusií a stretávala sa s medzinárodnými expertmi.

ICT Football Challenge 2024

Tento rok sme sa opäť zúčastnili futsalového turnaja IT firiem. Naši super kolegovia ukázali tímovú prácu a ozajstné futbalové umenie. V hľadisku sme mali celý podporný tím z firmy a celý event sme si veľmi užili. Konkurencia bola silná a my sme sa umiestnili v TOP 10. Budúci tok určite prídeme opäť. Ďakujeme naším IT chlapcom za výbornú reprezentáciu.

Raňajky Coderama každý mesiac!

V Coderama mávame firemné raňajky každý mesiac. Stretávame sa na všetkých pobočkách v Nitre, Banskej Bystrici, Košiciach, Martine, Bratislave a v Žiline, kde našim kolegom zabezpečíme raňajkové mňamky. Mávame aj online stretnutia, kde si povieme najnovšie info zo zákulisia firmy, novinky, tipy a triky ale hlavne vidíme sa aj keď sme roztrúsení po celom Slovensku.

Handelsblatt GovTech Summit

Na samite GovTech sa stretávajú kľúčoví hráči z politiky, administratívy a technologickej scény, aby diskutovali o budúcich otázkach a vypracovali riešenia pre digitálny štát. Náš kolega Jens bol reprezentovať Coderamu a hlavným bodom bolo otvorenie nových obchodných príležitostí pre našu firmu.

Konferencia TA3 na tému LinkedIn

Naši markeťáci sa zúčastnili skvelej konferencie od TA3 na tému LinkedIn. Odišli z cennými radami od viac ako 20 skvelých spíkrov zo Slovenska a zahraničia.

Máme nový DEV office v Nitre!

V januári sme otvorili nový office v Nitre. Táto pobočka patrí medzi 6 našich pobočiek v rámci celého Slovenska.

Digital adventures

Si tam, kde si, lebo si tam šťastný, máš tam svoj život / rodinu / svoj okruh priateľov? Alebo rád cestuješ a pracuješ z rôznych kútov sveta? My to chápeme a preto sme na 99 % v pohode s tým, že budeš pracovať odkiaľkoľvek.

CODEradosť v Afrike!

Tentoraz smerujeme za hranice Afriky v rámci legendárnej rally Budapešť Bamako. Ale to nie je všetko! Spolupracujeme s neziskovou organizáciou Happy Afrika a posielame im notebooky a rôzne reklamné predmety z Coderama. Naším cieľom je prinášať pomoc tam, kde je to najviac potrebné.

Vianočný večierok v štýle 80 rokov!

Tento rok sme to vylepšili - bolo to väčšie, lepšie a s dobročinným zámerom. Úchvatné prostredie Novej Synagógy v Žiline nás všetkých úplne očarilo a výťažok z tomboly pôjde na náš projekt CODEradosť, kde pomáhame tým, čo to najviac potrebujú!

Jednoducho noc plná výziev ako sa patrí!

Robíme CODEradosť aj za hranicami Slovenska!

Na Zanzibare sme rozdali miestnym deťom balíčky so školskými potrebami. Ich úsmevy a vďačné pohľady hovoria viac než tisíc slov a prinášajú nám nekonečnú radosť. Zdieľanie a podpora vzdelávania pre nás znamená budovanie priateľstva naprieč krajinami.

Náš kolega Juraj a jeho ťažký výstup na Kala Patthar

Juraj: "Hlavný program výletu bolo dostať sa do základného tábora Everestu, odkiaľ štartujú horolezci svoj výstup na Everest. Taktiež sme chceli vystúpiť na kopec Kala Patthar, ktorý sa nachádza vo výške 5644mnm a je z neho krásny výhľad na najvyššiu horu sveta. Po treku sme chceli spoznávať kultúru a históriu Nepálu."

Podpora plesu Fakulty riadenia a informatiky UNIZA

S radosťou sme opäť podporili XII. Reprezentačný ples Fakulty riadenia a informatiky. Do tomboly pre účastníkov sme venovali 3 vecné ceny, ktoré urobili veľkú radosť výhercom. Na plese sme sa zúčastnili aj my, okrem skvelého jedla nás veľmi potešila kapela, ktorá nás zabávala po celú noc.

Náš príbeh
a hodnoty

Písal sa rok 2006, kedy sa zrodila malá rodinná firma pod severnými horami Žiliny. Každý z našej CODERAMA krajiny je jedinečný. Ľudia s rôznymi osobnosťami, zameraním, názormi, talentom a schopnosťami boli spojení, aby čelili každodenným výzvam ako tím. Počas rokov našej cesty sme spoločne budovali synergiu, ktorá vytvára inovatívne riešenia náročných problémov.

Komunikácia
  • hovoríme o firme transparentne a otvorene, spolu sa rozhodujeme
  • s každým jednáme seberovne a férovo
  • nie si žiadne číslo, máme osobný / individuálny prístup
Brainstorming k náročnému projektu
Partia
  • v CODERAMA si prijatý ako do dobrej partie / rodiny
  • môžeš sa u nás cítiť ako doma (doslova)
  • držíme spolu a pomáhame si
Partia zamestnancov na profilovej fotke
Rozvoj
  • tvoj potenciál bude využitý na maximum
  • robíš to, čo ťa baví, si v tom dobrý a si potrebný
  • máš priestor sa rozvíjať a posúvať seba a firmu vpred
Veselý programátor

CODERAMA/SIGP píše svoj príbeh už 15 rokov. Dnes sme etablovaným a zároveň jedným z najväčších software house-ov na strednom Slovensku. Stále so slovenským vlastníctvom, bez investora. Kvalitou, službami a individuálnym prístupom sme uspokojili viac než sto významných klientov a dodali sme viac než sto kvalitných IT riešení. Obzvĺášť posledné roky boli progresívne. Aj napriek pandémii sa nám za posledných niekoľko rokov darilo veľmi slušne rásť. Jeden by povedal “úspešná firma”. My to však cítime inak. Áno, posledné roky boli úspešné. Zároveň boli predzvesťou niečoho väčšieho.

Matej Štafurik
Co-owner

Do firmy som nastúpil v roku 2013 ako .NET vývojár. Od prvého dňa som bol nadšený zo zanietenia mojich kolegov pre prácu, technológie a ústretový prístup ku zákazníkovi. Vždy som cítil obrovský potenciál CODERAMA. Keď som sa v roku 2016 dostal do jej vedenia, s veľkou pokorou ale vysokými ambíciami som začal raziť vlastnú cestu. Vďaka ľuďom, využívaním state-of-the-art technológií, nezlomnej motivácií a najmä prozákazníckeho prístupu sme sa stali rešpektovaným software housom a dlhodobým partnerom mnohých firiem pri vývoji softvérových riešení.

Daniel Beke
Co-owner
Benefity vo svete
DIGITAL HEROES

Dobrý plat dnes ponúka každý. My sme iní. S nami ťa práca bude naozaj baviť.

Individuálny prístup, férovosť a ústretovosť
Možnosť projektovej rotácie
Stabilita
≠nuda
Žiadna zbytočná byrokracia
Neobmedzené vzdelávanie
Viac o benefitoch

Čo je u nás nové?

Coderama

Instagram

#Coderama

Kontaktujte nás -

Tak čo, si pripravený nastúpiť na palubu?

Vyber si svoju krajinu zázrakov