Zo života developerov, Sme IT pozitív | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Coderama brainstorming v Žiline

Zo života CODERAMY

Poď sa s nami pozrieť do zákulisia CODERAMA. Presvedč sa, že je s nami sranda, že vieme zamakať, že sa tešíme z úspechu každého kolegu a vieme si to poriadne užiť. Garantujeme ti, že keď sa k nám raz dostaneš, už nebudeš chcieť odísť!

Rýchle správy

Pozri si najhorúcejšie a najzaujímavejšie novinky zo života DIGITAL HEROES a prežívaj ich spolu s nami!

ICT Football Challenge 2024

Tento rok sme sa opäť zúčastnili futsalového turnaja IT firiem. Naši super kolegovia ukázali tímovú prácu a ozajstné futbalové umenie. V hľadisku sme mali celý podporný tím z firmy a celý event sme si veľmi užili. Konkurencia bola silná a my sme sa umiestnili v TOP 10. Budúci tok určite prídeme opäť. Ďakujeme naším IT chlapcom za výbornú reprezentáciu.

Raňajky Coderama každý mesiac!

V Coderama mávame firemné raňajky každý mesiac. Stretávame sa na všetkých pobočkách v Nitre, Banskej Bystrici, Košiciach, Martine, Bratislave a v Žiline, kde našim kolegom zabezpečíme raňajkové mňamky. Mávame aj online stretnutia, kde si povieme najnovšie info zo zákulisia firmy, novinky, tipy a triky ale hlavne vidíme sa aj keď sme roztrúsení po celom Slovensku.

Handelsblatt GovTech Summit

Na samite GovTech sa stretávajú kľúčoví hráči z politiky, administratívy a technologickej scény, aby diskutovali o budúcich otázkach a vypracovali riešenia pre digitálny štát. Náš kolega Jens bol reprezentovať Coderamu a hlavným bodom bolo otvorenie nových obchodných príležitostí pre našu firmu.

Konferencia TA3 na tému LinkedIn

Naši markeťáci sa zúčastnili skvelej konferencie od TA3 na tému LinkedIn. Odišli z cennými radami od viac ako 20 skvelých spíkrov zo Slovenska a zahraničia.

Máme nový DEV office v Nitre!

V januári sme otvorili nový office v Nitre. Táto pobočka patrí medzi 6 našich pobočiek v rámci celého Slovenska.

Digital adventures

Si tam, kde si, lebo si tam šťastný, máš tam svoj život / rodinu / svoj okruh priateľov? Alebo rád cestuješ a pracuješ z rôznych kútov sveta? My to chápeme a preto sme na 99 % v pohode s tým, že budeš pracovať odkiaľkoľvek.

CODEradosť v Afrike!

Tentoraz smerujeme za hranice Afriky v rámci legendárnej rally Budapešť Bamako. Ale to nie je všetko! Spolupracujeme s neziskovou organizáciou Happy Afrika a posielame im notebooky a rôzne reklamné predmety z Coderama. Naším cieľom je prinášať pomoc tam, kde je to najviac potrebné.

Vianočný večierok v štýle 80 rokov!

Tento rok sme to vylepšili - bolo to väčšie, lepšie a s dobročinným zámerom. Úchvatné prostredie Novej Synagógy v Žiline nás všetkých úplne očarilo a výťažok z tomboly pôjde na náš projekt CODEradosť, kde pomáhame tým, čo to najviac potrebujú!

Jednoducho noc plná výziev ako sa patrí!

Robíme CODEradosť aj za hranicami Slovenska!

Na Zanzibare sme rozdali miestnym deťom balíčky so školskými potrebami. Ich úsmevy a vďačné pohľady hovoria viac než tisíc slov a prinášajú nám nekonečnú radosť. Zdieľanie a podpora vzdelávania pre nás znamená budovanie priateľstva naprieč krajinami.

Náš kolega Juraj a jeho ťažký výstup na Kala Patthar

Juraj: "Hlavný program výletu bolo dostať sa do základného tábora Everestu, odkiaľ štartujú horolezci svoj výstup na Everest. Taktiež sme chceli vystúpiť na kopec Kala Patthar, ktorý sa nachádza vo výške 5644mnm a je z neho krásny výhľad na najvyššiu horu sveta. Po treku sme chceli spoznávať kultúru a históriu Nepálu."

Podpora plesu Fakulty riadenia a informatiky UNIZA

S radosťou sme opäť podporili XII. Reprezentačný ples Fakulty riadenia a informatiky. Do tomboly pre účastníkov sme venovali 3 vecné ceny, ktoré urobili veľkú radosť výhercom. Na plese sme sa zúčastnili aj my, okrem skvelého jedla nás veľmi potešila kapela, ktorá nás zabávala po celú noc.

🎁 SÚŤAŽ o parádne ceny s CODERAMA!

Vďaka profesia.sk máte možnosť vyhrať pobyt pre 2 osoby, smart hodinky alebo slúchadlá len za to, že nás podporíte svojim hlasom! 🚀Po rokoch poctivej práce sme boli nominovaní medzi TOP IT spoločnosti a uchádzame sa o titul NAJZAMESTNÁVATEĽ 2023! Link na hlasovanie: https://ww.najzamestnavatel.sk/hlasovanie?company=coderama-s-r-o

CODEradosť - Podpora malého bojovníka v Nitre
Jedným zo základných pilierov našej práce v projekte CODEradosť je poskytnutie pomoci tým najzraniteľnejším. Naša podpora bola tentokrát smerovaná k 5-ročnému chlapčekovi, odvážnemu bojovníkovi, ktorý v blízkej dobe podstúpi transplantáciu kostnej drene. S úprimnou nádejou sme poskytli finančný dar, ktorý mu pomôže zdolávať tieto náročné životné výzvy. Súcit, solidarita a nádej sú hodnoty, na ktorých stojí náš projekt. Spolu môžeme utvárať lepšie zajtrajšky.
Teambuilding Survival Gothal Liptovská Osada 2023

Ďalší skvelý teambudling je za nami! V sobotu 9.9.2023 v Liptovskej Osade v hotelovom rezorte Gothal sme mali spoločný teambuidling v štýle Survival. Kurz prežitia, rôzne úlohy a disciplíny preverili nášho tímového ducha a dobré jedlo a pivko zas preverili naše priateľstvá a súdržnosť. To ako sme sa mali si pozriete tu: https://www.youtube.com/watch?v=8tUiYwLeBN0

CODEradosť - OZ Svetielko pomoci Košice
Spoločne s OZ Svetielko sme pomohli 20 rodinám! Projekt CODEradosť pomáha, tento krát sme zrealizovali nákup dezinfekčného a hygienického tovaru pre 20 rodín, ktoré majú deti trpiace rakovinou. Spolupráca s OZ Svetielko pomoci nám umožnila priniesť im úľavu v týchto náročných časoch. Pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú!
CODEradosť - Základná škola Jozefa Kronera v Martine.
Nákúpili sme materiál a pomohli sme s maľovaním a búraním starých obkladačiek celkovo v 4 triedach. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou tejto renovácie, a že sme to dokázali spolu so skvelým tímom dobrovoľníkov - Jánom, Michalom, Rasťom, Matejom, Laurou a Danielom. Veríme, že nové, svieže triedy prinesú radosť a inšpiráciu všetkým deťom už od nového školského roka.
20. výročie firmy Aschauer GmbH

Boli sme pozvaní na 20. výročie firmy Aschauer GmbH v krásnom vinárskom prostredí nedaľeko Viedne. Skvelé jedlo, víno a príjemná atmosféra, ideálny mix pre networking a rozšírenie obzorov. Pán Aschauer predstavil bohatú históriu svojej firmy a 20 rokov úspešného fungovania. Je to jeden z našich spoľahlivých klientov a vážime si skvelú spoluprácu s ním.

CODEradosť - DSS Letokruhy v Žiline
Tentoraz sme s radosťou podporili Domov sociálnych služieb Letokruhy v Žiline. Obdivujeme ich aktívny prístup k inováciám, a preto sme sa rozhodli prispieť k ich novému projektu - núdzový systém na zavolanie sestry priamo do izby pacienta. Veríme, že takýto systém prinesie pacientom väčšiu bezpečnosť a komfort.
Otváračka nového office Bratislava

Júnová otváračka nového office v Bratislave bola parádna! Bolo nás tu veľa a spoločne sme si pochutnávali na skvelom jedle, pripili sme si symbolicky šampanským a porozprávali sa o budúcnosti a plánoch. Veríme, že nový office sa čoskoro zaplní a ďakujeme za stretnutie. Tešíme sa na všetko, čo nám tento nový priestor prinesie, ak chceš vidieť ako nám bolo pozri si krátky zostrih: https://www.youtube.com/shorts/q-cg2Vw4nRw

CODEradosť - OZ Koleso v Banskej Bystrici

V sobotu 27.5.2023 sme pomohli občianskemu združeniu Koleso v Banskej Bystrici s upravením ich bikeových trailov v Laskomerskej doline. Šesť dobrovoľníkov z firmy zobrali do ruky lopaty a hrable a za celý deň sme upravili desiatky metrov tohto trailu. Dobrovoľníkom ďakujeme a tešíme sa z pomoci iným. To ako sme makali si môžete pozrieť na videu: https://www.youtube.com/watch?v=vf9idmV1fWs&t=1s

Náš príbeh
a hodnoty

Písal sa rok 2006, kedy sa zrodila malá rodinná firma pod severnými horami Žiliny. Každý z našej CODERAMA krajiny je jedinečný. Ľudia s rôznymi osobnosťami, zameraním, názormi, talentom a schopnosťami boli spojení, aby čelili každodenným výzvam ako tím. Počas rokov našej cesty sme spoločne budovali synergiu, ktorá vytvára inovatívne riešenia náročných problémov.

Komunikácia
  • hovoríme o firme transparentne a otvorene, spolu sa rozhodujeme
  • s každým jednáme seberovne a férovo
  • nie si žiadne číslo, máme osobný / individuálny prístup
Brainstorming k náročnému projektu
Partia
  • v CODERAMA si prijatý ako do dobrej partie / rodiny
  • môžeš sa u nás cítiť ako doma (doslova)
  • držíme spolu a pomáhame si
Partia zamestnancov na profilovej fotke
Rozvoj
  • tvoj potenciál bude využitý na maximum
  • robíš to, čo ťa baví, si v tom dobrý a si potrebný
  • máš priestor sa rozvíjať a posúvať seba a firmu vpred
Veselý programátor

CODERAMA/SIGP píše svoj príbeh už 15 rokov. Dnes sme etablovaným a zároveň jedným z najväčších software house-ov na strednom Slovensku. Stále so slovenským vlastníctvom, bez investora. Kvalitou, službami a individuálnym prístupom sme uspokojili viac než sto významných klientov a dodali sme viac než sto kvalitných IT riešení. Obzvĺášť posledné roky boli progresívne. Aj napriek pandémii sa nám za posledných niekoľko rokov darilo veľmi slušne rásť. Jeden by povedal “úspešná firma”. My to však cítime inak. Áno, posledné roky boli úspešné. Zároveň boli predzvesťou niečoho väčšieho.

Matej Štafurik
Co-owner

Do firmy som nastúpil v roku 2013 ako .NET vývojár. Od prvého dňa som bol nadšený zo zanietenia mojich kolegov pre prácu, technológie a ústretový prístup ku zákazníkovi. Vždy som cítil obrovský potenciál CODERAMA. Keď som sa v roku 2016 dostal do jej vedenia, s veľkou pokorou ale vysokými ambíciami som začal raziť vlastnú cestu. Vďaka ľuďom, využívaním state-of-the-art technológií, nezlomnej motivácií a najmä prozákazníckeho prístupu sme sa stali rešpektovaným software housom a dlhodobým partnerom mnohých firiem pri vývoji softvérových riešení.

Daniel Beke
Co-owner
Benefity vo svete
DIGITAL HEROES

Dobrý plat dnes ponúka každý. My sme iní. S nami ťa práca bude naozaj baviť.

Individuálny prístup, férovosť a ústretovosť
Možnosť projektovej rotácie
Stabilita
≠nuda
Žiadna zbytočná byrokracia
Neobmedzené vzdelávanie
Viac o benefitoch

Čo je u nás nové?

Coderama

Instagram

#Coderama

👉 Zabudnite na konvencie! Objavte, prečo IT outsourcing môže byť kľúčom k efektívnosti, úspore nákladov a prístupu k špičkovým IT riešeniam.

🌐 Sme doma v odvetviach ako Automotive, E-commerce, Fintech, Insurance, Logistics, Healthcare, Public a mnohých ďalších.

Spolupracujte s nami a spolu pretvorme váš nápad na úspech.
🚀 Pretvorte svoje ambície na realitu s našim IT outsourcingom! 🚀

Bez ohľadu na to, či ste veľká korporácia na prahu nových objavov alebo dynamická malá firma s veľkými plánmi, náš tím 150+ talentovaných IT špecialistov je tu, aby vás podporil na každom kroku cesty - od návrhu a technickej špecifikácie až po realizáciu, správu a údržbu. 🌟

👉 Zabudnite na konvencie! Objavte, prečo IT outsourcing môže byť kľúčom k efektívnosti, úspore nákladov a prístupu k špičkovým IT riešeniam.

🌐 Sme doma v odvetviach ako Automotive, E-commerce, Fintech, Insurance, Logistics, Healthcare, Public a mnohých ďalších.

Spolupracujte s nami a spolu pretvorme váš nápad na úspech.
🚀 Pretvorte svoje ambície na realitu s našim IT outsourcingom! 🚀

Bez ohľadu na to, či ste veľká korporácia na prahu nových objavov alebo dynamická malá firma s veľkými plánmi, náš tím 150+ talentovaných IT špecialistov je tu, aby vás podporil na každom kroku cesty - od návrhu a technickej špecifikácie až po realizáciu, správu a údržbu. 🌟
🐾 Pracuj s nami a psíka kľudne zober se sebou! 🐾
Prečo sa pridať k nám?
👉 Inovatívne prostredie: Pracuj na vzrušujúcich projektoch s najnovšími technológiami.
👉 Pet-friendly offices: Tvoj štvornohý kamoš je v našich officoch vždy vítaný.
👉 Flexibilita: Ponúkame 100% home office ale máme aj 6 pobočiek po Slovensku, takže je na tebe, ktorú variantu si vyberieš. 
👉 Skvelá kultúra: Pridaj sa k tímu, kde sú kolegialita a spolupráca na prvom mieste.
🐾 Pracuj s nami a psíka kľudne zober se sebou! 🐾
V Coderame veríme, že pohodlie a šťastie našich zamestnancov ide ruka v ruke s ich produktivitou a kreativitou. Preto sme pet-friendly office! 🌟

Prečo sa pridať k nám?
👉 Inovatívne prostredie: Pracuj na vzrušujúcich projektoch s najnovšími technológiami.
👉 Pet-friendly offices: Tvoj štvornohý kamoš je v našich officoch vždy vítaný.
👉 Flexibilita: Ponúkame 100% home office ale máme aj 6 pobočiek po Slovensku, takže je na tebe, ktorú variantu si vyberieš. 
👉 Skvelá kultúra: Pridaj sa k tímu, kde sú kolegialita a spolupráca na prvom mieste.

Spoj sa s nami už dnes a zisti, ako spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci - všetky otvorené pozície nájdete na našom webe.
🐾 Pracuj s nami a psíka kľudne zober se sebou! 🐾

V Coderame veríme, že pohodlie a šťastie našich zamestnancov ide ruka v ruke s ich produktivitou a kreativitou. Preto sme pet-friendly office! 🌟
Kontaktujte nás -

Tak čo, si pripravený nastúpiť na palubu?

Vyber si svoju krajinu zázrakov