Benefity vo svete CODERAMA. | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Coderama zamestnanci oddychujú na turistike

Benefity
vo svete
DIGITAL HEROES

S nami ťa práca bude naozaj baviť

1
Budeš robiť s najlepšími

Ako firma vyrastieme iba vtedy, keď budeš rozvíjať svoje schopnosti aj ty, preto ti k práci poskytneme najlepšie a najnovšie technológie. Potrebuješ zlepšiť svoj skill v určitej oblasti? Preplatíme ti školenie, workshop, kurzy.

Okrem toho budeš pracovať s množstvom kolegov, ktorí už medzi najlepšími sú a pri práci ti radi pomôžu. Či už si junior / medior a potrebuješ zlepšiť svoj skill, alebo si senior Javista a rád by si sa priučil čosi od ostrieľaného kolegu Angularistu, u nás nikdy nebudeš stagnovať.

Codecon
2
Limited bureaucracy

Žijeme v tomto storočí, preto nebazírujeme na tom, aby si v office sedel od deviatej do piatej, ani aby si sa niekde hlásil a štikal svoje príchody. Dôležité sú termíny, ktoré sa s klientom dohodnú. Preto ak si efektívnejší večer, radšej pracuj vtedy, keď to má zmysel a prináša úžitok. Ak by si rád v piatok vyrazil na lyžovačku / opekačku, sám si zmanažuj prácu tak, aby si nemusel kódiť celý týždeň.

Práca za počítačom
3
Dostaneš sa k zaujímavým projektom

Budeš pracovať pre najlepších. Naše portfólio je plné veľkých klientov zo slovenského a zahraničného prostredia. V rámci odvetví, ktorým sa venujeme nájdeš všetko od bankovníctva, zdravotníctvo, cez e- commerce až po automotive či logistiku. Vďaka jobu u nás dostane tvoja náplň práce nový rozmer, pretože budeš pevnou súčasťou veľkých vecí.

Pozri, čo máme za sebou
Telefón v ruke
4
Homeoffice / remote friendly

Si tam, kde si, lebo si tam šťastný, máš tam svoj život / rodinu / svoj okruh priateľov. My to chápeme a preto sme na 99 % v pohode s tým, že budeš pracovať odkiaľkoľvek. To 1 % tvojej prítomnosti si vyhrádzame na spoločné akcie, ktoré si určite nenechaj ujsť! Potrebuješ zájsť do kanclu, lebo doma sa ťažšie sústredíš, susedia klepú rezne alebo jednoducho potrebuješ pomôcť s projektom?

Teambuilding s pivom v ruke
5
Stabilita ≠ nuda, možnosť projektovej rotácie

V Coderame ťa čaká stabilná práca, preto sa nikdy nemusíš báť, že „nebude do čoho pichnúť. Máme v tíme ľudí, ktorí chcú pracovať na jednom projekte dlhodobo, ale aj takých, ktorí by radi získali skúsenosti z rôznych odvetví. Preto v prípade, že budeš potrebovať zmenu, vďaka možnosti rotácie na projektoch ťa po dohode prehodíme na iného klienta. S nami sa vždy nejak dohodneš, hlavné je, aby si svoju prácu robil rád.

Rotácia projektov

Pridaj sa k IT komunite
a užívaj si CODERAMA benefity.

6
Pracuj a cestuj

Ak ti je tvoje m(i)esto malé, neboj sa vyletieť. Ak popri cestovaní dokážeš efektívne pracovať netrváme na tom, aby si ostal doma. Navyše ti ponúkame možnosť remote office z našich zdieľaných spotov. Pracuj z chorvátskej pláže alebo z tatranskej chaty. Zmena prostredia nikdy nie je na škodu, preto plne chápeme, ak sa občas pracovne presunieš inde.

Auto na pláži
7
Teamwork & teambuilding & family

Život nie je len o práci. Aby si bol dlhodobo výkonný, treba zažívať nové veci, vidieť nové miesta, spoznávať nových ľudí. Niektoré rána sa môžeš tešiť na spoločné raňajky. Pravidelne organizujeme teambuildingy, opekačky, grilovačky, športovačky. Nemusíš sa obávať, že si s niekým nesadneš, pretože nám pri prijímaní nových ľudí záleží aj na tom, aby dobre zapadli do kolektívu. Je nás veľa, preto nám povedz, aké máš záujmy a my ti ukážeme minimálne 5 ľudí, s ktorými si u nás budeš rozumieť.

Viac zo života digital heroes
Teambuilding v parku
8
Dobrý plat

Kto hovorí, že na peniazoch nezáleží, ten ich má zrejme dostatok. Peniaze sú dôležité, my to vieme. Preto ti za tvoje schopnosti adekvátne zaplatíme. Pošli nám svoje CVčko a zisti, koľko by si u nás vedel so svojim skillom zarobiť. Navyše máme aj referral bonus! Ak nám odporučíš nového schopného kolegu, ktorý nás presvedčí o svojich schopnostiach, dostaneš dve tisícky k platu.

Rozhovor osôb
9
Vzdelávací bonus

V Coderame si vážime tvoj rozvoj rovnako ako ty. Preto ti ponúkame vzdelávací bonus, s ktorým si môžeš rozšíriť obzory presne podľa svojich potrieb. Či už siahneš po najnovších knihách, zapíšeš sa na špecializovaný kurz alebo potrebuješ konzultácie s odborníkom na svoju kariérnu cestu, my to podporíme. A keďže vieme, že zdravá myseľ je rovnako dôležitá ako nové znalosti, môžeš tento bonus využiť aj na psychologické poradenstvo. Investuj do seba, a my investujeme do teba.

Knihy
10
Kancelárie

Naše office spoty, ktoré sú momentálne v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine, Košiciach, Nitre a v Žiline sú ti kedykoľvek k dispozícii, 24 / 7. Ale nie sú to len miesta, kde sa pracuje! Snažíme sa, aby naše kancelárie boli nielen technologicky na špičkovej úrovni, ale aby ti tiež ponúkali priestor, kde sa môžeš nielen sústrediť, ale aj oddýchnuť. Každý náš office má vyhradenú chill zónu, kde si môžeš v pohodlí vychutnať kávu, ktorá je u nás samozrejme zadarmo. Nezabúdame ani na tvoj pitný režim – k dispozícii sú všade čerstvé vody a šťavy.

Kancelárie
11
Firemné raňajky každý mesiac

Veríme v dôležitosť spoločne stráveného času, preto každý mesiac organizujeme spoločné raňajky, kde sa môžeš zastaviť, načerpať energiu a pokecať s kolegami. V našich kanceláriách nájdeš nielen miesto na prácu, ale aj na relax a spoločné chvíle.

Raňajky na stole